top of page

PARS GAME STUDIO

PARS GAME STUDIO şirketinin kurucu ortağı ve aynı zamanda yöneticiliğini yapıyorum. 10 kişilik birbirinden değerli uzman ekipten oluşuyor. 

Casual kategorisinde uzun süre oynanabilen, online ağırlıklı oyunlar geliştiriyoruz.

Pars Game Studio ile çıktığımız bu yolda, güçlü ekibimizle birlikte harika projeler geliştirip Bursa'dan UNICORN bir şirket çıkartmak istiyoruz.

Çok Çalış, Hedefine Ulaş!

https://parsgamestudio.com

Metacorn Games

YENİ_DÜZENLEME_3.png

METACORN GAMES şirketinin kurucusu ve aynı zamanda yöneticiliğini yaptım. 8 Milyon TL yatırım alarak çıktığımız bu yolda, Milli Piyango İdaresine mobil oyunlar hazırlama amacıyla kurulan bir şirket.

Vision Teknoloji

Mobil uygulama sektöründe gördüğüm açıkları ve varolanlardan daha iyisini yapabilmek hedefiyle Vision Teknoloji şirketinin kurucusu ve CEO'suyum. Günümüzde en çok kullanılan uygulamalara odaklanarak, en iyi çözümleri sunmak üzere yola çıkmış bir şirkettir. VPN, DNS ve PDF Tarama uygulamalarıyla yola devam etmektedir. 

Vision_Mavi4.png

Dijital Roket

DijitalRoket_Finallogo_1000x_yazi.png

İşletmenizi internet dünyasına taşıyarak olabilecek en kaliteli şekilde size kurumsal kimlik oluşturma amacıyla kurduğum Dijital Roket, sosyal medya hesaplarınızın daha fazla insana ulaşması, reels videolarınızın daha fazla izlenmesi, işletmenizin konumunun üst sıralarda görünmesi, Google arama motorunda sizin alanınız ile ilgili arama yapıldığında sizin üst sıralarda

görünmeniz gibi bütün çalışmalarınızı hayata geçirmek,

sizi dijital dünyada uçuşa hazırlamak için varız.

Click Game Studio

Kendi oyun fikirlerimizi hayata geçirmek amacıyla kurduğum Click Game Studio, ilk oyunu Bilgelik olan ve 4.500.000 TL yatırım alarak hızlı bir büyüme yakaladık. Daha sonra dünyada Squid Game dizisinin oyununu yapan ilk şirket olarak dünyada eşi benzeri görülmemiş 1 günde 552.000 indirme alarak sıfır reklam ile bu başarıya ulaşarak dünya rekoru elde ettik. Daha sonra dünyanın en büyük oyun şirketleri arasında yer alan Netmarble'a oyunu exit ettik.

310002138_548082277242739_8186802750615116687_n.png

Buse Game

5.png

Tamamen sizin hayalinizdeki oyunu sıfırdan tasarım ve kodlama yaparak geliştirmek amacıyla kurduğum Buse Game, mobil oyun geliştirme konusunda Türkiye'de kendi alanında en kaliteli hizmeti veriyor. Yüzlerce mobil oyun projesi yaparak insanların hayallerini geliştiriyor ve onları bambaşka noktaya taşıyoruz.

Logi

Dünyanın ilk ve tek insan sesine en yakın masal anlatan akıllı yapay zekası olan Logi girişiminin kurucusuyum. 

1.png
bottom of page