top of page
4_edited_edited.jpg

METACORN GAMES

METACORN GAMES şirketinin kurucusu ve aynı zamanda yöneticiliğini yapıyorum. 10 kişilik birbirinden değerli ekipten oluşuyor. Ofisimiz ekibimizin kolay ulaşabilmesi adına Nilüfer metro istasyonunda, Lotus Plaza'da (Bursa) yer almaktadır. 

Casual, Hybrid Casual ve Hyper Casual oyunlar geliştiriyoruz. METACORN GAMES olarak sahip olduğumuz patente özgü 2 tane oyun projesi geliştirdik. Bu oyunları Google Play ve App Store mağazalarından yayınlayacağız.

 

8 Milyon TL yatırım alarak çıktığımız bu yolda, güçlü ekibimizle birlikte projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

https://metacorngames.com

Vision Teknoloji

Vision_Mavi4.png

Mobil uygulama sektöründe gördüğüm açıkları ve varolanlardan daha iyisini yapabilmek hedefiyle Vision Teknoloji şirketinin kurucusu ve CEO'suyum. Günümüzde en çok kullanılan uygulamalara odaklanarak, en iyi çözümleri sunmak üzere yola çıkmış bir şirkettir. VPN, DNS ve PDF Tarama uygulamalarıyla yola devam etmektedir. 

https://www.visionteknoloji.com

Dijital Roket

İşletmenizi internet dünyasına taşıyarak olabilecek en kaliteli şekilde size kurumsal kimlik oluşturma amacıyla kurduğum Dijital Roket, sosyal medya hesaplarınızın daha fazla insana ulaşması, reels videolarınızın daha fazla izlenmesi, işletmenizin konumunun üst sıralarda görünmesi, Google arama motorunda sizin alanınız ile ilgili arama yapıldığında sizin üst sıralarda

görünmeniz gibi bütün çalışmalarınızı hayata geçirmek,

sizi dijital dünyada uçuşa hazırlamak için varız.

https://www.dijitalroket.com

DijitalRoket_Finallogo_1000x_yazi.png

Click Game Studio

Kendi oyun fikirlerimizi hayata geçirmek amacıyla kurduğum Click Game Studio, ilk oyunu Bilgelik olan ve 4.500.000 TL yatırım alarak hızlı bir büyüme yakaladık. Daha sonra dünyada Squid Game dizisinin oyununu yapan ilk şirket olarak dünyada eşi benzeri görülmemiş 1 günde 552.000 indirme alarak sıfır reklam ile bu başarıya ulaşarak dünya rekoru elde ettik. Daha sonra dünyanın en büyük oyun şirketleri arasında yer alan Netmarble'a oyunu exit ettik.

https://www.clickgamestudio.com

310002138_548082277242739_8186802750615116687_n.png

Buse Game

5.png

Tamamen sizin hayalinizdeki oyunu sıfırdan tasarım ve kodlama yaparak geliştirmek amacıyla kurduğum Buse Game, mobil oyun geliştirme konusunda Türkiye'de kendi alanında en kaliteli hizmeti veriyor. Yüzlerce mobil oyun projesi yaparak insanların hayallerini geliştiriyor ve onları bambaşka noktaya taşıyoruz.

https://busegame.com

Logi

Dünyanın ilk ve tek insan sesine en yakın masal anlatan akıllı yapay zekası olan Logi girişiminin kurucusuyum. 

https://bylogi.com

1.png
bottom of page